Dnes je 29.3.2024

Svátek má Taťána

Antigenní testování

Informace k antigennímu testování žáků.

Ve škole proběhne preventivní screeningové antigenní testování žáků s frekvencí 3x po sobě, první test se provede 1. září, a dále se testuje v termínech 6. září a 9. září 2021.

Žáci nosí ochranný prostředek ve společných prostorech školy, při výuce ochranný prostředek mít nemusí (týká se to žáků).

Testování nepodstupují žáci, kteří prodělali onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě.

Pokud se žák screeningovému testování nepodrobí, bude se moci prezenční výuky účastnit, ale za podmínek nastavených mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (použití ochrany dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole).

Vytvořeno: 30. 8. 2021
Poslední aktualizace: 30. 8. 2021 11:17