Dnes je 23.4.2024

Svátek má Vojtěch

DŮLEŽITÉ INFORMACE

DŮLEŽITÉ INFORMACE ORGANIZACE ŠKOLNÍHO VYUČOVÁNÍ OD 25. 5. 2020 + upravený rozvrh hodin.

Vážení rodiče, od začátku května máte na našich webových stránkách možnost seznámit se s důležitými informacemi souvisejícími s návratem Vašich dětí do školy.

25. 5. 2020 předá žák vyučujícímu podepsané „čestné prohlášení“, pokud jste mi ho již neposlali e-mailem.

Příchod ke škole – prosím, neshromažďujte se s jinými rodiči a dětmi u hlavních dveří školy, dodržujte rozestupy 2 m, mějte na ústech roušky. Zazvoňte a vyčkejte, až Vám pracovník naší školy otevře.

Rodičům není vstup do budovy školy povolen.

Žák po příchodu u hlavních dveří použije dezinfekci na ruce, v šatně se rychle převlékne a spolu s pracovníkem školy odchází do třídy. Dbá na zvýšenou hygienu, umyje si ruce vodou a mýdlem.

Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky.

Ve vyučování bude každý žák sedět sám v lavici, roušku nemusí mít na ústech, ale při skupinové práci nebo při pobytu ve společných prostorách školy (např. chodba) si ji nasadí.

Žáci 1. a 3. třídy se budou vyučovat v I. třídě – přízemí, žáci 2. a 4. třídy ve II. třídě – 1. patro, skupiny se nesmějí míchat a žáci ve třídách vzájemně navštěvovat.

Škola bude pro žáky otevřená od 7 hodin – žáci nebudou ráno chodit do družiny, ale přímo do své třídy.

Po obědě půjdou žáci do školní družiny, která bude otevřená do 15 hodin.

Doba oběda bude stanovená pro 1. a 3. ročník na 11.15 hodin a 2. a 4. ročník na 11. 35 hodin.

Pokud žák nebude navštěvovat školní družinu, po obědě vyčká ve své třídě na příchod rodiče (zazvoníte u hlavních dveří) nebo odchází na základě Vaší vypsané „propustky“ sám domů. Propustka bude obsahovat jméno a příjmení žáka, datum a čas samostatného odchodu dítěte ze školy a Váš podpis.

V případě dalších dotazů Vám ráda odpovím – telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Mgr. Lenka Zavadilová – ředitelka školy.

rozvrh

Vytvořeno: 17. 5. 2020