Dnes je 25.4.2024

Svátek má Marek

První školní den.

od úterý 1. 9. 2020 se rozběhne nový školní rok. Věříme, že při dodržování určitých hygienických opatření bude výuka probíhat v běžném režimu. První den bude krátký, v 7. 15 se sejdou v dolní třídě žáci 2. - 4. ročníku k nácviku kulturního vystoupení pro naše prvňáčky. V 8 hodin přivítáme rodiče a prvňáky společně ve školní jídelně a poté si půjdeme prohlédnout své třídy. Oběd bude již v 9 hodin a poté mohou jít žáci do školní družiny. Ta bude tento den v provozu do 15 hodin. Od středy bude výuka probíhat podle rozvrhu hodin, který máte k nahlédnutí na stránkách školy. Od tohoto dne již bude školní družina v provozu do 16 hodin.

Neboť stále probíhá rozsáhlá rekonstrukce školní družiny, žáci budou po vyučování v rámci družiny trávit čas ve školní tělocvičně a po ukončení vyučování v dolní třídě. Pobyt rodičů je ve škole omezen, proto zvoňte u hlavních dveří na zvonek základní školy nebo volejte na telefon školní družiny - 702 137 499.

Úprava manuálu: Od žáků nebudou vyžadována prohlášení o bezinfekčnosti.

Ve škole nemusí žáci nosit roušky.

MŠMT nezavádí žádná plošná pravidla pro vstup žáků do budovy.

Nedochází k omezení počtu žáků ve třídách a oddělení ŠD.

Škola omezuje vstup osob do budovy (týká se např. rodičů, návštěv).

S pozdravem, Mgr. Lenka Zavadilová - ředitelka školy.

Vytvořeno: 24. 8. 2020
Poslední aktualizace: 26. 8. 2020 9:07