Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svátek

Dnes je 31.5.2020

Svátek má Kamila

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 52
TÝDEN: 613
CELKEM: 63567

Obsah

Máme rádi zvířata

Typ: ostatní
Vážení rodiče, v pátek 4. 10. nás čeká první projektové vyučování na téma MÁME RÁDI ZVÍŘATA . Moc bych Vás chtěla poprosit o spolupráci. Děti si mohou přinést knihu o zvířatech a něco nám o ní říct nebo si vybrat jen konkrétní zvířátko a např. popsat nebo popovídat, jak se starají o svého domácího mazlíčka. Mohou si přinést fotografie, na USB staženou prezentaci v PowerPoint (určitě Vám chodí e-mailem hodně takových krásných prezentací). Možná bude někdo víc kreativní a převleče své dítě do zvířecí masky nebo nám starší děti mohou připravit o zvířátkách hádanky, úkoly, zkrátka fantazii se meze nekladou. Do projektu Máme rádi zvířata se zapojí nejen naši školáci, ale i děti z Mateřské školy (Více informací se dozvíte u paní učitelek ze školky). Určitě si náš „zvěřinec“ užijeme a hlavně se něco nového dozvíme.

Vytvořeno: 23. 9. 2019
Poslední aktualizace: 24. 9. 2019 07:27
Autor: Správce Webu