Dnes je 23.4.2024

Zájem o vzdělávání

Zájem o vzdělávání v budově školy od 25. 5. 2020 pro 1. stupeň

Vážení rodiče.

prosíme Vás o předběžné vyjádření, zda budete mít od 25. května 2020 zájem o vzdělávání Vašich dětí v budově naší školy. Osobní přítomnost žáků ve škole má být dle MŠMT dobrovolná.

Prosím, všechny rodiče žáků, aby mi napsali do 7. 5. 2020 na e-mail zavle@seznam.cz své vyjádření. Dotazník najdete níže. Děkuji.

Podmínky nástupu žáka do školy od 25. 5. 2020:

1. Povinnost zákonného zástupce odevzdat čestné prohlášení, že dítě není v kontaktu s rizikovou skupinou osob (senioři, chronicky nemocní lidé) - konkrétní podobu formuláře zatím MŠMT připravuje.

2. Povinnost zákonných zástupců zajistit žákovi denně roušku. V lavici žák roušku mít nemusí, ale při přesunu např. do jídelny, na chodbu nebo během jiné aktivity si ji nasadí.

3.  Pokud žák do školy nastoupí, bude rodičům ukončeno OČR.

Žákům bude zajištěný oběd ve školní jídelně.

Bude zajištěná i školní družina, počet žáků však nesmí přesáhnout počet 15, proto, prosím, zvažte, zda družinu potřebujete nebo jestli budou Vaše děti chodit po obědě domů.

Bude upraven rozvrh hodin, čekám na manuál z MŠMT, prozatím vím, že se nesmí vyučovat tělesná výchova.

Všechny potřebné informace Vám včas předám.

S přáním pevného zdraví,

Mgr. Lenka Zavadilová, ředitelka školy

Dotazník pro zákonné zástupce žáků

Jméno žáka:

1. Mám zájem – nemám zájem o výuku mého dítěte v základní škole od 25. 5. 2020.

1. Mám zájem – nemám o stravování mého dítěte ve školní jídelně od 25. 5. 2020.

1. Mám zájem – nemám zájem o školní družinu od 25. 5. 2020.

Pro zákonné zástupce, kteří v bodě 1 podtrhli – nemám zájem:

1. Mé dítě nebude chodit od 25. 5. 2020 do základní školy, proto mám zájem o distanční výuku.

Ve Viganticích, dne:                                            Zákonný zástupce (jméno rodiče)

Vytvořeno: 1. 5. 2020
Poslední aktualizace: 1. 5. 2020 20:55