CELKEM:228668

Obsah

Memoriál Cyrila Macha

28. dubna jsme s dětmi vyrazili na soutěž na Hutisku.

Včera, 28. dubna, jsme s dětmi vyrazili na Memoriál Cyrila Macha. Jednalo se o atletické závody, které pořádala ZŠ Hutisko. Naši školu reprezentovalo 15 závodníků, které doprovázel fanklub pěti spolužáků. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, a to v běhu na 50 m, skoku dalekém, hodu míčkem a ve vytrvalostním běhu. Nakonec se vyhodnocovala každá disciplína zvlášť. V první třídě byli hodnoceni chlapci i dívky dohromady, v dalších třídách pak rozděleně. Navíc spolu závodili dohromady druháci a třeťáci a čtvrťáci s páťáky. I přes obrovskou konkurenci se našim dětem podařilo zabodovat. Nejvíce medailí zacinkalo na krku Matymu Děckému (3. tř.), který získal 1. místo ve vytrvalostním běhu, 2. místo za běh na 50 m a 3. místo ve skoku dalekém. Ze čtvrťáků se vyznamenali Vašek Jurajda a Ema Elingrová. Vašík byl třetí ve vytrvalostním běhu a Ema zvítězila v hodu míčkem. Všem zúčastněným dětem gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Vytvořeno: 29. 4. 2022
Poslední aktualizace: 29. 4. 2022 17:35
Autor: Správce Webu