Dnes je 20.4.2024

Svátek má Marcela

První školní den.

od středy 1. 9. 2021 se rozběhne nový školní rok.

První den bude krátký, v 7. 15 se sejdou žáci 2. - 4. ročníku, proběhne testování v chodbě školy (stejně jako vloni), pak děti půjdou do spodní třídy k nácviku kulturního vystoupení pro naše prvňáčky. Flétny dětem připravím. Žáci 2. – 4. ročníku si nemusí brát první den aktovky, učebnice a pracovní sešity si děti vezmou 2. září.

7. 45 se budou testovat prvňáci (opět v chodbě naší školy), v 8 hodin proběhne slavnostní zahájení školního roku ve školní jídelně a poté si půjdeme prohlédnout své třídy. Tohoto zahájení se mohou účastnit nejen rodiče prvňáčků. Prvňáčci si samozřejmě své aktovky první den vezmou s sebou.

Oběd bude již v 9 hodin a poté mohou jít žáci do školní družiny. Ta bude tento den v provozu do 15 hodin. Od čtvrtka bude výuka probíhat podle rozvrhu hodin, který máte k nahlédnutí na stránkách školy. Od tohoto dne již bude školní družina v provozu do 16 hodin.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA pro všechny rodiče proběhne v úterý 7. 9. 2021 od 15 hodin.

Všechny případné dotazy piště na e-mailové adresy - L. Zavadilová - zavle@seznam.cz, zsvigantice@centrum.cz, K. Cábová - cabova.kristyna@seznam.cz, M. Košařová - kosarova.martina@email.cz .

Telefonní kontakty najdete na stránkách školy.

S pozdravem, Mgr. Lenka Zavadilová - ředitelka školy.

Vytvořeno: 24. 8. 2021
Poslední aktualizace: 24. 8. 2021 14:26