Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svátek

Dnes je 26.1.2022

Svátek má Zora

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 7
TÝDEN: 251
CELKEM: 121329

Obsah

I v letošním roce zdravíme všechny příznivce našeho školního časopisu. V září jsme opět usedli do školních lavic a najednou máme konec listopadu. Čas se řítí jako o závod. Sluneční paprsky zeslábly, vítr nabral na síle i chladu, mlhy nám schovaly všechny kopce a před pár dny nám z nebe spadly první vločky..

S nimi také přichází náš časopis č. 5!

Opět Vás čeká spoustu příspěvků dětí z mateřské i základní školy. V letošním školním roce jsme časopis osvěžili drobnými úpravami. Pro nové čtenáře připomínáme, že odpovědi dětí jsou zachovány v originálním znění.

Přejeme Vám pěkné čtení!

 

VIGANČÁNEK 5.pdf (12.7 MB)

 

VIGANČÁNEK 5

Zprávy