Dnes je 26.4.2024

Svátek má Oto

Informace Informace o lyžařském kurzu a sběru.

Sběr

Jako každý rok i v letošním školním roce bude nadále probíhat sběr plastů a papírů, jednou za měsíc. Sběr proběhne ve sběrném dvoře naproti škole, od 7:00 do 8:00 hod. Termín bude vždy upřesněn na stránkách školy.

Lyžařský kurz

Prosíme všechny zájemce o lyžařský kurz, aby nahlásili svůj předběžný zájem a to do pátku 18.9. Informace je důležitá pro přidělení termínu. Lyžařský kurz „Lyžujeme se sluníčkem“ proběhne jako každý rok ve SKI areálu Bílá v odpoledních hodinách.

Termín kurzu: leden - únor 2021 odpoledne (konkrétní termín bude ještě upřesněn)

Cena kurzu:    2140,- / dítě

Půjčovné:         490,- / dítě / kurz

Po spuštění přihlašovacího systému, který bude v provozu pravděpodobně od října, můžete své děti přihlašovat přes on-line systém na stránkách www.prihlaskanakurz.cz. Po přihlášení obdržíte informace ohledně platby - kurz musí být zaplacen do 30. 11. POZOR! V návaznosti na nový přihlašovací systém se musí každý rodič prvně registrovat pro vytvoření přihlašovacích údajů. Přihlašovací údaje z minulých kurzu jsou neplatná.

Jakékoliv doplňující informace Vám zodpoví p. učitelky Kristýna Cábová a Jana Porubská.

Vytvořeno: 9. 9. 2020
Poslední aktualizace: 9. 9. 2020 12:07